facebook

Kategorie mp3 na sprzedaż

Nawigacja

Filmy

Piosenki dla dzieci

Filmy, nuty, teksty

Stowarzyszenie miłośników twórczości Jaromira Nohavicy "Kometa"

Zagadki muzyczne

Książki

Zobacz temat

Drukuj temat
Regulamin konkursu
rufitina
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 16-01-2013 10:47
Awatar

Super Admin

Data rejestracji: 15.01.09

„Lokomotywa” skomponuj muzykę do dowolnego wiersza Tuwima

1. 2013r. to Rok Tuwima. 27 grudnia 2013 roku minie 60. rocznica śmierci poety. Celem konkursu jest spopularyzowanie twórczości poety.

2. Konkurs przeznaczony jest dla nauczycieli i dzieci (lub rodziców i dzieci) w wieku przedszkolnymi wczesnoszkolnym.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest skomponowanie muzyki (udźwiękowienie) do dowolnego wiersza Juliana Tuwima.

4. Każda placówka może nadesłać maksymalnie 3 utwory. Mail zgłaszający powinien zawierać: imię i nazwisko autora (autorów) dialogów oraz adres placówki

5. Prace (pliki mp3) i należy nadsyłać do dnia 15 kwietnia 2013 r na adres: spiewaki@poczta.onet.pl

6. Komisja konkursowa powołana przez organizatora dokona oceny prac do dnia 30 kwietnia 2013 . Jury będzie zwracać uwagę na atrakcyjność linii melodycznej oraz na to, czy nagranie jest dobre jakościowo (czy wszystko słychać)

7. Nagranie może być dostarczone w pliku mp3 lub też umieszczone na Youtube (należy podać link), ale wówczas na filmiku musi znaleźć się napis, że jest to praca została wykonana na konkurs „Skomponuj muzykę do wiersza Tuwima, organizowany przez portal edumuz.pl „

8. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego użycia nadesłanych bajek w wersji nagrań w Internecie (bez roszczeń autorów do praw autorskich).

9. Laureaci otrzymają drobne nagrody, wysłane pocztą.

10. Uczestnicy konkursu zobowiązują się, że ich praca (nagranie) jest wytworem własnej oryginalnej twórczości, co należy potwierdzić w mailu oświadczając, że nie naruszyło się praw autorskich osób trzecich.

-
Edytowane przez rufitina dnia 16-01-2013 10:48

rufitina
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2013 23:18
Awatar

Super Admin

Na tym forum zamieściłam najbardziej znane wiersze Tuwima dla dzieci. Trzeba wejść na forum (u góry strony jest wejście)
Konkursy ::
"Lokomotywa" skomponuj muzykę do wiersz

-
Edytowane przez rufitina dnia 19-01-2013 23:18

Dil Se Re
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 30-03-2013 11:31
Awatar

Junior Member

Data rejestracji: 20.03.13

Czy dzieci, które nie zaliczą się do grona laureatów, otrzymają potwierdzenia uczestnictwa w konkursie?
/chodzi o wzmacniania motywacji, w myśł zasady, że "nie wygrana jest ważna, ale chęć, wspólny wysiłek i dobra zabawa"/

rufitina
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 30-03-2013 12:45
Awatar

Super Admin

Możemy się tak umówić, ale mogę zrobić dyplomy (wykropkowane) i przesłać je internetem (do własnego wydruku, gdyż nie mam funduszu na wysyłkę papierową). Niestety nie mam drukarki kolorowej, a poza tym wysłanie pojedynczego listu też kosztuje Smile
Edytowane przez rufitina dnia 30-03-2013 13:45

Dil Se Re
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 30-03-2013 17:38
Awatar

Junior Member

Data rejestracji: 20.03.13

rufitina napisał/a:
......dyplomy (wykropkowane) i przesłać je internetem (do własnego wydruku, gdyż nie mam funduszu na wysyłkę papierową).

Jasne Smile Jest to dobre wyjście....

PS.
Tak, wszyscy cierpimy na tę samą przypadłość...
Moi Rodzice i Dziadkowie /wszyscy nauczyciele/ mawiali: "Zawód nauczyciela jest jedynym, gdzie rzeczy wynosi się z domu do pracy". I mimo upływu tylu lat nic w tym względzie się nie zmieniło...

PS.
Ja nie startuję, nie umiem zamieszczać filmików na youtube FrownFrownFrown
Jednak konkurs zainspirował mnie i na zajęciach muzyczno-tanecznych opracowaliśmy wiersz "Bambo". Zaprezentujemy go na szkolnej akademii poświęconej Julianowi Tuwimowi. Smile

PS.
Z pomocą przyszła mi Koleżanka z pracy i Jej Mąż.
Karolina nagrała filmik, a Jej Mąż zamieścił go wczoraj na youtube Smile Smile Tak więc - weżmiemy udział....
Edytowane przez Dil Se Re dnia 12-04-2013 08:07

Przeskocz do forum:
 Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności.