EDUMUZ - sklep z mp3

U W A G A: Po zapłaceniu za piosenki na podanego przez siebie maila otrzymasz link, za pomocą którego samodzielnie ściągniesz utwory na swój dysk. Link traci ważność po 14 dniach, więc proszę o jak najszybsze ściąganie piosenek na komputer. Jeśli coś działa źle, to natychmiast proszę do mnie napisać. Na stronie można kupić piosenki dla dzieci autorstwa Marii Zofii Tomaszewskiej. Słowa piosenek znajdują się przy filmikach na Youtube.

O mnie

Maria Zofia Tomaszewska - ukończyła Wydział Wychowania Muzycznego na, a następnie Wydział Rytmiki na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wraz z prof. dr hab. Martą Bogdanowicz w 1993 r. wydała Piosenki na literki do Metody Dobrego Startu.

Jest autorką popularnych w latach dziewięćdziesiątych podręczników do nauki muzyki od klas I-VI wraz z  przewodnikami  metodycznymi. Do książek nagrała wraz   kasety magnetofonowe. W 2003 roku, własnym sumptem wydała śpiewnik "Dzieciaki-śpiewaki". W 2006 lat napisała "Pląsy z długą brodą" (wydawnictwo  Harmonia) , dwa lata później "Kto ty jesteś?" oraz "Serce w plecaku" .W roku 2013 ukazała się książka "Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki/ Boomwhackers", którą napisała z Małgorzatą Miler. W 2016 nakładem Wydawnictwa "Bliżej Przedszkola" ukazała się książka dla dzieci żłobkowych i dzieci młodszych "Kapelusz pełen nut" . w 2016  „Piosenki od A do Z”, w roku 2018 :Mruczący kotek”, (we współautorskie z Joanna Węglarz).

Ukończyła kurs prowadzony przez Edwina Gordona "Improwizuję czyli audiuję-  dla osób kierujących edukacją" oraz kurs doskonalący w zakresie pedagogiki Marii Montessori.

Na fb prowadzi stronę Kreatywne Nauczycielki Przedszkola.